ברוכים הבאים לאתר של חברת מוטי זייד שמאים בע”מ

אני גאה להציג בפניכם את חברת שמאות המקרקעין והכלכלה שאני עומד בראשה מוטי זייד שמאים וכלכלנים בע”מ.
אתר האינטרנט של החברה עלה בימים אילה לאוויר ובו ניתן להיחשף לכלל השירותים השמאיים הכלכליים הניתנים ע”י החברה, כמו כן להנות ממידע שוטף מחד ומאידך מצבירת הוותק והמוניטין של החברה מזה עשרות שנים.

כמו כן האתר מכיל נתונים היסטוריים שנאספו במהלך השנים ע”י מחלקת המחקר של חברת “זייד אורניב”- חברה שהיתה בבעלות מוטי זייד בעבר ושפורסמו על ידינו בשנות ה – 90 במספר עיתוני נדל”ן שהיו החלוצים והובילו באותה תקופה לפריצת דרך בהפצת תכנים רלוונטיים ועדכניים מתחום הנדל”ן:

• עיתון “מגרשים”- קטעי עיתונות שפורסמו בעיתוניים הארציים והמרכזיים בישראל באותה תקופה אשר היווה את מקור המידע העיקרי במדינת ישראל לאותה תקופה שבה לא היה אינטרנט או מידע דיגיטלי וללא אפשרות לאתר את המידע הרצוי במנועי חיפוש כגון Google.
• ירחון “נכסים” – הירחון מכיל מידע רב לנושאים תכנוניים מתאריים המחולקים למחוזות התכנון תוך מתן דגש תקופתי מפורט לנושאי תכנון ובניה ועד לרמת זכויות בניה, שטחים עיקריים, שטחי שירות הפקעות וכדו’.

חברת מוטי זייד בע”מ מתמחה בכל שירותי שמאות המקרקעין והערכות עסקיות וכלכליות, הן למגזר הפרטי והן לגופים עסקיים ומוסדיים, כמו כן מתן חוות דעת לבתי משפט ומוסדות פיננסיים.
אנו מוכרים ע”י הרשות לנירות ערך ועוסקים בתקינה חשבונאית I.F.R.S
המחלקה הכלכלית עוסקת בהכנת “דוחות 0” וליווי פרוייקטים ודוחות התקדמות מול בנקים מסחריים, חברות ביטוח וחברות לאשראי חוץ בנקאי.

פנו אלינו בכל שאלה או עניין ותקבלו מענה מקצועי.

יש אפשרות ליצור איתי קשר טלפוני, המספר האישי שלי מופיע בראש דף הבית באתר או להשאיר פרטים באתר ואנו נחזור אלייכם בהקדם האפשרי.

כמו כן כל מי שישאיר את פרטי באתר יקבל מיידית למייל שלו את עשרת הדיברות שלי לגיוס הון מוצלח בעסקאות נדל”ן מניב.